X

“Balerinë që kërcen tërësisht e zhveshur”, mediat e huaja shkruajnë për Trejsin: E dashura e mafiozit shqiptar

“Miss Universe Albania 2018”, Trejsi Sejdini ndodhet në Bangkok për të marrë pjesë në kompeticionin e bukurisë “Miss Universe”.

trejsi

Trejsi ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore me bukurinë e saj, por ka marrë gjithashtu edhe kritika të shumta.

Mediat rozë në Spanjë, Indonezi, Filipine, Tajlandë e të tjera, e kanë cilësuar modelen si një ndër femrat më të bukura pjesëmarrëse. Gjithashtu kanë shkruar se ajo është ndër më të ndjekurat në rrjetin social “Instagram” si dhe është pretendente e fortë për fitore.

trej

Ndërsa nga ana tjetër ata shkruajnë se Trejsi është një balerinë ekzotike që kërcen tërësisht e zhveshur si dhe  është e dashura e një mafiozi shqiptar.

trej1

“18-vjeçarja Trejsi Sejdini është përballur në media me një sërë kritikash për shkak të punës së saj si balerinë ekzotike që kërcen komplet e zhveshur. Gjithashtu, në rrjet flitet se ajo është e dashura e një mafiozi shqiptar”- shkruan një media spanjolle “E”.

trej2

Me pas shkruan një tjetër: “Trejsi dallohet për sjelljen e saj rebele dhe të çmendur”.

trejsi1trejsi1trejsi

Panorama Plus

More in LAJME, LIFESTYLE
Provimet e mbartura me pagesë? Artan Fuga: Është shtrat korruptiv, pse studentët kanë të drejtë

Nga Artan Fuga Mbi kërkesat e studentëve për të mos paguar hyrjen në provime e mbartura sa frengu pulën dhe...

Close