X

FOTO/ Luana Vjollca ia kaloi Noizyt dhe Ledrit! Ja për çfarë

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca përveç talentit në media dhe bukurisë ka arritur një numër të madh fansash në Instagram.

Pavarësisht klikimeve në Youtube, Luana numëron sot në Instagramin, plot 1.3 milion ndjekës, duke lënë mbrapa reperët e famshëm si Noizy dhe Ledri Vula të cilët kanë 1.2 milionë.

Moderatorja është shprehur gjithmonë se i do shumë fansat e saj dhe është aktive me postimin e fotove.
savb.png
TPZ.AL

More in LIFESTYLE
FOTO/ Vjehrra e ‘çmendur’ për Stresin, shikoni çfarë bën në rrugët e Kanadasë

Arrestimi më i fundit i reperit Stresi bëri mjaft bujë. Këtë herë ai u prangos në një dhomë hoteli në shoqërinë...

Close