X

Kjo është “hilja” që përdorin të famshmet për të patur këmbë seksi

Kushedi sa herë e kemi pyetur veten se si ja bëjnë vajzat e famshme që kanë trup perfekt, këmbë të bukura dhe kofshë pa celulit…

Nuk e dimë nëse edhe ju e keni vënë re, por divat e famshme të muzikës si Beyonce, Rita Ora, Jennifer Lopez etj kanë një sekret interesant që duken me këmbë aq të tonifikuara, seksi dhe elegante  kur dalin në skenë me veshje të shkurtra.

Ato veshin geta mishi tepër të holla me shkëlqim dhe sipër tyre veshin geta mishi rrjetë dhe gjithë këmba duke filluar nga vithet dhe kofshët duket perfekte dhe pa asnjë pikë celuliti apo difekt tjetër.

Këngëtarja e njohur shqiptare Ronela Hajati e ka zbuluar publikisht “sekretin” se i vesh getat në këtë formë për këmbë më të bukura. “Unë vesh dy palë geta sepse të mbledhin dhe trupi duket perfekt” – ka thënë ajo gjatë intervistës në emisionin “Kush vjen për drekë’.

Dhe nëse deri tani keni menduar që getat nuk janë në modë dhe s’kanë ç’ju duhen e keni shumë gabim, divat po na tregojnë komplet të kundërtën dhe nëse s’besoni mëposhtë janë fotot e shkëputuara nga koncertet e tyre:

1.Beyonce

2.Jennifer Lopez

3.Rihanna

4. Nicki Minaj

5.Rita Ora

6.Bebe Rexha

7.Ronela Hajati

8.Enca

More in Magazine
Si të eleminoni stresin – Çfarë sëmundjesh i shkakton trupit dhe si ta trajtoni

Stresi përkeqëson cilësinë e jetës dhe nëse vazhdon gjatë, mund të nxisë sëmundje si hipertensioni, ulçera apo dhimbje kornike të...

Close