X

VIDEO/ Trump e lë në shi Melanian, princ Harry e mbron me çadër Meghan Markle

Presidenti amerikan Donald Trump u vu në shënjestër të kritikëve së fundmi. E gjitha kjo për shkak të sjelljes së tij të pashkolluar dhe jo të butë ndaj gruas së tij, Melania Trump.

Ai e la Melaninë të hutuar, teksa nuk e mori me vete në çadrën e tij, por e la në shi.
Natyrisht tashmë të mësuar me të tilla gafa si kjo, zonja e parë e ShBA-ve qëndroi sërish e buzëqeshur.

Natyrisht tashmë të mësuar me të tilla gafa si kjo, zonja e parë e ShBA-ve qëndroi sërish e buzëqeshur. Domethënë, Trump doli nga Shtëpia e Bardhë me një ombrellë të madhe të zezë me të cilën u strehua, duke harruar që me vete ka gruan e tij.

E ndërsa krejt e kundërta ka ndodhur me Dukën dhe Dukeshën e Sussexit, Harru dhe Meghan Markle.

Së fundmi, Harry mbajti një fjalim frymëzues për fermerët, e gjersa moti me shi e bëri më të vështirë qëndrimin e tij. E ndërsa krejt e kundërta ka ndodhur me Dukën dhe Dukeshën e Sussexit, Harru dhe Meghan Markle.

Së fundmi, Harry mbajti një fjalim frymëzues për fermerët, e gjersa moti me shi e bëri më të vështirë qëndrimin e tij. E ndërsa krejt e kundërta ka ndodhur me Dukën dhe Dukeshën e Sussexit, Harru dhe Meghan Markle.

Së fundmi, Harry mbajti një fjalim frymëzues për fermerët, e gjersa moti me shi e bëri më të vështirë qëndrimin e tij.

Mirëpo bashkëshortja e tij, Meghan Markle, bëri një gjest mjaft të këndshëm, duke i ofruar atij çadrën sapo shiu filloi të pikojë.

Fillimisht ishte kryebashkiaku ai i cili i ofroi çadrën e tij princit Harry, teksa ky i fundit me shaka iu përgjigj: ” Është në rregull, kam gruan time”.

Çifti po shijojnë një pushim të këndshëm në Australi, gjersa u bë e ditur se shumë shpejt ata presin të bëhen prindër.

More in LIFESTYLE
VIDEO/ Momenti kur fansi hyn me forcë në skenë për Shakirën

Këngëtarja kolumbiane Shakira, vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të komentuara në mbarë botën. Ajo së fundmi ka mbajtur...

Close