X

“E njoha në 2015”, Salianji nxjerr blof Ballën: Keni udhëtuar në 2013

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar menjëherë pas deklaratës së Taulat Ballës, i cili tha në “Opinion” se është njohur me Begon në fund të viti 2014.

Për Salianjin, kjo nuk është e vërtetë, pasi ai është njohur dhe ka udhëtuar që nga viti 2013, duke kryer 57 udhëtime.

“57 udhëtimet Balla-Bego!Balla Sapo tha në Opinion që e njoh nga viti 2015 ndërkohë ka udhetuar që në vitin 2013!

Datat dhe ditët mund ti shohë kushdo.P.s. xhamia e Dragostunjës është inauguruar në Qershor 2015, jo ne fillim 2015”, shkruan Saliani.

More in AKTUALITET, LAJME
Reforma zgjedhore, Spaho: Duhet të ndalim lidhjet e kriminelëve me politikanët

Kryetari i grupit parlamentar në Partinë Demokratike Edmond Spaho i ftuar në Fax News ndër të tjera foli dhe për...

Close