Video/ Pamje të frikshme, shoferi i dehur merr para njerëzit në trotuar

Këto pamje janë filmuar në qytetin Los Anxheles në Kaliforni, ku për fat të mirë ky aksident i frikshëm ka përfunduar pa pasoja të rënda.

Siç shihet makina ka ardhur me shpejtësi afër një grupi njerëzish në trotuar dhe i ka marrë para, por më pas ka ndaluar kur është përplasur në një shtyllë elektrike.