X

VIDEO/ Nipi i diktatorit Enver Hoxha del nga burgu, momenti i parë i takimit me vajzën

Ermal Hoxha, nipi i ish diktatorit Enver Hoxha është liruar nga burgu pas 4 vitesh. Ai u arrestua nga autoritetet shqiptare për laboratorin e drogës së Xibrakës.

Por mesa duket familja u bashku, kështu thotë bashkëshortja e tij, këngëtarja Rezarta Shkurta e cila ka ndarë vetëm pak minuta më parë një video me ndjekësit e saj në Instagram.

Në video shihen disa momente mes Ermalit dhe vajzës së tij Herës.

More in LIFESTYLE
Klohe: Ja pse e zgjodha Kimin si kumbarë të vajzës sime

Pak muaj më parë Khloe Kardashian solli në jetë fëmijën e saj të parë të quajtur, True. Mes motrave ajo...

Close