X

Deklarata e fortë e Berishës: Erdogan ka bërë synet politik Ramën!

Ish-kryeministri Sali Berisha është përplasur sot në studion e “Opinion”, me analistin Lorenc Vangjeli.

Berisha tha se Presidenti i Turqisë, Erdogan ka bërë synet politik Ramën, por Vangjeli deklaroi se nuk ka bërë vetëm Ramën, por dhe Berishën dhe Nanon.

Pjesë nga debati

Berisha: Erdogan ka bërë synet politikë Ramën

Vangjeli: U ka bërë ju synet tek tuneli. Ka bërë synet Fatos Nanon dhe ka bërë dhe Edi Ramën.

Berisha: Absolutisht jo!

Vangjeli: Të treve

Berisha: Unë i kam nxjerrë jashtë grupit parlamentar.

VIDEO: 

More in KRYESORE, LAJME
Edi Rama arrin kulmin: Dita më e lumtur e jetës kur të më hetoni mua, gruan, familjen, sarajet…

Kryeministri Edi Rama ka bërë një deklaratë të çuditshme, në emisionin "Open". Rama ka thënë se është dakord që ai dhe...

Close