X

Bebe Rexha dhe Dua Lipa të nominuara për “AMA”

Sukseset e artisteve nuk kanë të ndalur. Dy këngëtaret me famë botërore, Bebe Rexha dhe Dua Lipa janë nominuar në “American Music Awards 2018”.

Bebe Rexha është nominuar në dy kategori me këngën “Meant to Be”, në kategorinë “Bashkëpunimi më i mirë” dhe “Kënga më e mirë Country”. Ndërsa këngëtarja Dua Lipa është nominuar në kategorinë “Artisti më i ri i vitit”.

Nominimet u bënë drejtpërdrejtë në kanalin “Youtube”, ku në panelin që bëri të ditur nominimet ishte e ftuar Bebe Rexha.

More in LAJME, Magazine
Ish-ministri socialist: Në Shqipëri po lulëzon krimi, janë në institucionet më të larta të vendit

Në një kohë kur situata me kriminalitetin në vend pas ngjarjeve të rënda në Shkodër, por edhe në Vlorë, u...

Close