X

FOTO+18/ Dalin online fotot nudo të ish-të dashurës së deputetit shqiptar

Iva Aliko u bë mjaft e famshme në kohën kur deklaronte nëpër studio televizive se një deputet i martuar nga Kosova ishte i dashuri i saj dhe se i kishte dhuruar një apartament. Tashmë ajo thotë se janë ndarë, por gjatë gjithë kohës nuk resht se postuari foto “me pullë të kuqe” në rrjetet sociale. Pak kohë më parë ajo nxori disa foto komplet lakuriq në Instagram ku nuk munguan komentet. Tashmë ajo ka hedhur edhe disa imazhe të tjera që kanë marrë dhjetëra komente.

More in LIFESTYLE
Kim K: Qaj për të pasmet e mia, sepse janë kaq të mëdha

Ajo është plot surpriza. Të pasmet e mëdha të Kim Kardashian janë të famshme dhe për këtë nuk ka asnjë...

Close