Korrigjimi i kufijve/ Berisha: Rama rrezik për kombin shqiptar, ra dakord me Vuçiç

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se kryeministri Edi Rama ka rënë dakord me presidentin serb Aleksandar Vuçiç për ndarjen e Kosovës. Në një status në “Facebook”, Berisha nuk heq dorë së quajturi Ramën “Jorgo Kristaq Zografi i dytë” dhe e quan një rrezik për kombin shqiptar atë dhe albanofobët e tjerë shqiptarë. Berisha sjell shkrimin e ish-kryeministrit të Suedisë Carl Bild … Continue reading Korrigjimi i kufijve/ Berisha: Rama rrezik për kombin shqiptar, ra dakord me Vuçiç