X

Humb jetën një tjetër pushues në plazhet shqiptare, ngjarja e rëndë në Shëngjin

Humb jeten nje tjeter pushues kosovar ne plazhet shqiptare. Burri nga Kosova me inicialet E.J. 62 vjeç, ka rrezikuar te mbytet tek Rana e Hedhun dhe me pas ka humbur jeten ne spital pasi u dergua ne gjendje te rende.

Lezhë, informacion paraprak

Më datë 09.08.2018, rreth orës 13:25, në vendin e quajtur “Rana e Hedhun” në Shëngjin, është rrezikuar të mbytet në det shtetasi E.J. 62 vjeç, banues në Kosovë, i cili pasi është nxjerrë nga uji, është transportuar në Spitalin Rajonal Lezhë në gjëndje të rëndë shëndetësore, ku më pas ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë, vazhdojnë veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

More in AKTUALITET, LAJME
U transferua te Chelsea, Kovacic tregon si e bindi Modric për t’u larguar nga Reali

Mateo Kovacic kompletoi dje transferimin te skuadra e Chelsea-s ku do të luajë për 1 vit i huazuar dhe më...

Close