X

Eni Çobani befason me kostum plazhi, siç nuk e keni parë kurrë

Avokatja Eni Çobani prej ditësh ka nisur pushimet e verës dhe këtë e ka bërë të qartë përmes postimeve të vazhdueshme në faqet e saj të rrjeteve sociale.

Teksa shijon bregdetin, ajo nuk ngurron që herë pas here të ndajë me ndjekësit edhe foto familjare.

Por pak më parë, në një postim në story, juristja e njohur shfaqet me kostumin e banjës dhe shalë ngjyrë mente në kokë, me një imazh të shkujdesur që nuk e kishim njohur deri më sot.

More in LIFESTYLE
Xhemi e djeg me pije, i vjedh Ramës shprehjen e tij

Moderatorja Xhemi Shehu është duke e shijuar në maksimum këtë verë. Ajo shpesh ndan momente me miqtë ‘Portokalli’ nga udhëtimet...

Close