X

Olti Curri i nxjerr videon/ Shikoni çfarë pëson Salsano Rrapi

I përqendruar totalisht te celulari i tij, ndërsa po hynte në një garazh makinash, aktori dhe prezantuesi i “Portokallisë”, Salsano Rrapi përplaset me kokë me qepenin që po hapej gradualisht.

Për pasojë, aktori bie në tokë, por shpëton mrekullisht. Është blogeri Olti Curri, ai i cili publikon në profilin e tij në rrjetet sociale një video humoristike, ku Salsano shfaqet duke i rënë me kokë një qepeni në hapje e sipër, por aktori i fokusuar te telefoni i tij nuk e vë re dhe e i bie me kokë.

“Shikoni si shpëton Salsano Rrapi për mrekulli”, shkruan Olti Curri, video e cila u prit me  mjaft humor te komentuesit.

Video: Shikoni si shpeton Salsano Rrapi per mrekulli…

Publiée par Olti Curri sur Mercredi 11 juillet 2018

More in LIFESTYLE
Këngëtarja shqiptare gjatë komunikimit me fansat e saj, përlot me rrëfimin e dhimbshëm

Dihet që nëna është gjëja më e shtrenjtë në botë dhe kushdo ka një afeksion të madh për të. Nga...

Close