X

Nuk ia merrte mendja askujt, zbulohet lidhja e afërt që kanë dy moderatorët e njohur shqiptar

Askujt nuk ia priste mendja lidhjen familjare që mund të ishin dy moderatorë mjaft të njohur në TCH. Kolegë me lidhje gjaku janë moderatorja Dojna Mema dhe gazetari i njohur Marin Mema.

Ajo i është përgjigjur disa pyetje të fansave së fundmi në Instagramin e saj dhe ka zbuluar këtë të vërtetë për të cilën shumë pak persona mund të ishin në dijeni.

Dojna i është përgjigjur pyetjeve të tjera personale, ndërkohë që ka zbuluar detajin interesant për fansat. “Çun xhaxhai” është shprehur ajo për Marinin, të dy me origjinë nga Kolonja, kur postoi pyetjen në një Instastory.

More in LIFESTYLE
Nga pushimet te modelingu, rrëfehet Alesia Bami: Pafund e dashuruar, ja kush është mashkulli ideal

Atë e shohim çdo mbrëmje në një nga emisionet investigative në tv Klan, ku shfaqet ndërsa kërcen nën tingujt e...

Close