X

Lorik Cana noton për qejf të tij, gruaja italiane e thërret shqip dhe video s’duhet humbur

Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana ka nisur pushimet me familjen e tij, djalin Bojken dhe bashkëshorten Monica.

Ai publikon çdo ditë foto dhe video nga pushimet luksoze me jaht që na bëjnë zili kur i shohim.

Por një video e fundit e publikuar nga bashkëshortja e Canës, na ka tërhequr vëmendjen pasi Monica flet shqip.

Në momentin që Loriku po shijonte detin dhe diellin duke pluskuar mbi ujë, Monica e filmonte.

Duke qenë se ai nuk e kishte mendjen, ajo i thirri në shqip “Jetë” dhe “Zemër” dhe reagimi i Lorikut është për të mos u humbur.

More in LIFESTYLE
Xhensila ju prezanton me dhomën e vajzës së saj, ja sa bukur e ka pikturuar

Këngëtarja e dashur Xhensila Myrtezai dhe aktori i humorit Bes Kallaku pritet që shumë shpejt të behën prindër, pasi Xhensila...

Close