X

Emri/ Aksidenti tragjik, vdes i riu shqiptar në Itali

Një i ri shqiptar ka humbur jetën në spital në Itali, disa ditë pas një aksidenti me makinë.

Siç raportojnë këtë të mërkurë mediat italiane, viktima është Besar Mislyni 24 vjeç, me banim në Santa Croce, i cili ka humbur jetën disa ditë më parë.

Më 4 Korrik, makina Ford Fiesta me të cilën lëvizte doli nga rruga dhe u përplas dhunshëm me një pemë në Montefalcone.

incidente-castelfranco-via-montefalcone

Pas incidentit, i riu u transportua në spital me helikopter, por nuk arriti të mbijetojë.

More in AKTUALITET, LAJME
Vendimi i Qeverisë/ Aeroporti i Kukësit drejt dhënies me koncesion

Qeveria ka marrë një ofertë të pa kërkuar për ndërtimin e Aeroportit të Kukësit. Në vendimin e sotëm të Këshillit...

Close