X

Foto/ Nuk e kishit parë asnjëherë në këtë gjendje, ja si duket Albërie pa makeup

Edhe pse sot është gjyshe, Albërija shfaqet gjithnjë me një look të kuruar.

Jo vetëm në klipe, por edhe në jetën e përditshme këngëtarja shfaqet në formë. Ndërsa këtë herë surprizon ndjekësit me këtë foto ku shfaqet shumë ndryshe nga herët e tjera, pa make up. Por me këtë rast, u tregoi të gjithë skeptikëve se nuk është make up-i ai që e bën të duket bukur.

More in LIFESTYLE
Foto/ Mahnitëse: Kjo është vila superluksoze e këngëtarit të njohur shqiptar

Këngëtarët shqiptarë Dj Blunt dhe Real 1 janë një prej dysheve të pandara të ekranit. Ata i shikon kudo bashkë,...

Close