X

Foto/ Mahnitëse: Kjo është vila superluksoze e këngëtarit të njohur shqiptar

Këngëtarët shqiptarë Dj Blunt dhe Real 1 janë një prej dysheve të pandara të ekranit. Ata i shikon kudo bashkë, ndërsa së fundmi janë përfshirë edhe në konflikte me këngëtarë të tjerë shqiptarë. Por karriera e tyre është duke ecur më së miri.

Nga postimet e fundit në Instagram, ata na kanë bërë me dije se Real 1 ka blerë një vilë luksoze. Këngëtari ka postuar video dhe pamje të dhomave të vilës, si dhe të oborrit, ku ndodhet edhe një pishinë. Për më shumë shikoni pamjet.

More in LIFESTYLE
Foto/ Ami dhe Ermali ndihen krenarë për djalin e tyre, Joeli merr diplomën e parë

Ami dhe Ermal Mamaqi tashmë u gëzohen dy bekimeve në jetën e tyre. Joeli dhe Sia e vogël mbushin plot...

Close