X

Foto/ Christian zbulon sekretin: Kjo është e vërteta rreth skenave të nxehta të filmit “Fifty Shade Of Gray”

“Fifty shades of Gray”, është një nga filmat më të urryer nga syri kritik i filmbërësve, por pavarësisht kësaj, filmi bënë pjesë në më të përfolur e Hollywood-it, i cili u bë mjaft i popullarizuar.

Aktori Jamie Doran i cili shfaqet në rolin kryesor atë të Christian Gray, ka shpjeguar se si janë xhiruar skenat e nxehta të këtij filmi në emisionin e Jimmy Kimmel.

Ai ka treguar se ka përdorur qese për ruajtjen urinës në mënyrë që të mbulonte organet gjenitale gjate skenave seksuale që kishte me aktoren Dakota Johnson.

Qëllimi i vetëm ishte të shmangte shfaqjen e diçkaje të padëshiruar në ekran dhe për mbrojtjen e aktorëve në skenë.

More in LIFESTYLE
Foto/ Almeda tha se produksioni nuk ia kishte paguar ujin, Olti Curri kapet keq: Mësohu ti pish ilaçet pa ujë

Pas përfundimit të Dancing With the Stars të gjithë u habitëm nga Instastory që postoi Almeda Abazi ku shprehej se...

Close