X

Surpriza e deputetëve për ditëlindjen e Bashës, Berisha i dhuroi…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha festoi ditëlindjen e 44-t këtë të martë. Kjo datë nuk është lënë mënjanë nga kolegët e tij në selinë blu.

Sapo ka mbërritur në seli, Basha është pritur nga një grup deputetësh bashkë me urimet dhe një tortë me simbolet dhe ngjyrën e PD-së. Mësohet se Basha ka marrë edhe një stilograf dhuratë nga ish-kryeministri Berisha.

Image may contain: one or more people and people standingWhatsApp Image 2018-06-12 at 13.47.20 WhatsApp Image 2018-06-12 at 13.47.11 No automatic alt text available.

 

More in LAJME, Magazine
Makina del nga rruga dhe shpërthen, humb jetën e reja shqiptare në Itali

Një 23-vjeçare me origjinë shqiptare ka humbur jetën në një aksident fatal të ndodhur në orët e para të mëngjesit...

Close