X

Antonella Cavalieri: «Suksesi i Dybalas shkatërroi dashurinë tonë»

«Sa më tepër Paulo bëhej i famshëm, aq më shumë largohej nga unë. U transferova nga dashuria për të nga Argjentina, pa njohur askënd, por u bë një makth», ka rrëfyer për herë të parë për Chi, Antonella Cavalieri, ish-e fejuara e kampionit të Juventus, Paulo Dybala.

More in LAJME, Magazine
Përplasje në KLD/ Rrëzohet qëndrimi i Metës dhe Gjonajt

Këshilli i Lartë i Drejtësisë nuk ka shkarkuar gjyqtarin e Gjykatës Administrative të Apelit Shkodër, Ahmet Jangulli. Në mbledhjen e...

Close