X

Çfarë ndodhi? Ishin gati për t’u martuar sërish, por Danjeli dhe Fotinia sapo u ndanë publikisht

Danjeli dhe Fotini janë çifti që fitoi edicionin e dashurisë të këtij viti në ‘Big Brother’. Dyshja ishin të preferuarit e publikut dhe numëronin shumë fansa në rrjetet sociale.

Kur u publikua lajmi se ish-banorët e BBA ishin ndarë, të gjithë filluan dhe komentuan mbi këtë gjë, por ata mohuan çdo gjë kategorikisht, madje u shprehën se do të bënin edhe një martesë tjetër me paratë që do të merrnin nga “Big Brother”, mirëpo mbrëmjen e djeshme Danjeli ka njoftuar ndarjen nga Fotinia.

“Janë disa arsye përse unë dhe Fotini kemi vendosur të ndërpresim këtë lidhje duke gëzuar respekt për çdo të mirë dhe të keqe që kemi kaluar së bashku dhe sigurisht për njëri-tjetrin. LAFODA”, – shkruan Danjeli në postimin e tij në Instagram.

Çfarë të ketë ndodhur vallë?

More in LIFESTYLE
Enca provokon sërish, pozon dhe pyet fansat

Këngëtarja shumë e komentuar në media e rrjete sociale, Enca Haxhia, prej disa ditësh qëndron në Nju Jork, nga ku...

Close