“Zjarr fare”, Dorina Mema tregon trupin e saj plot muskuj dhe është e parezistueshme

Dorina Mema është njëra nga modelet më të njohura të fitnesit.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet pas ushtrimeve e mbuluar me djers dhe teksa po pinte ujë.

“E butë, e pastër, e hidratuar” kishte shkruar Dorina në këto foto.

Të ngjashme

More in LIFESTYLE
E akuzojnë për photoshop dhe tul, Kejvina Kthella i jep përgjigjen logjike që me siguri nuk e prisnit

Kur je i famshëm krijon shumë fansa dhe njerëz që të adhurojnë për atë që përcjell tek publiku por ja...

Close