X

Thirrja e Ramës për burg, Prokuroria kërkon dëshminë e tre demokratëve

Pak orë pasi kryeministri i vendit Edi Rama e cilësoi jo autentik video-përgjimin e publikuar nga PD dhe kërkoi të shkonin në burg ata që e nxorën, Prokurora bën një lëvizje të papritur.

BalkanWeb mëson se organi i akuzës i ka dërguar letër për tu paraqitur tre demokratëve, deputetit Enkelejd Alibeaj, Ervin Salianji dhe ekspertit të drejtësisë pranë PD-së Gazment Bardhi

More in AKTUALITET, LAJME
Foto/ Ajo ka 2 djem, por burrin nuk ia kemi parë kurrë, shikoni kush është bashkëshorti i Xhemit

Ajo është një nga vajzat më të bukura të ekanit shqiptar. Po flasim për Xhemi Shehun. Moderatorja e spektaklit të...

Close