X

Rama dhe Xhafaj takohen me Metën, çfarë po ndodh në Presidencë

Kryeministri Rama dhe ministri Xahfaj po zhvillojnë një takim me presidentin Ilri Meta në ambientet e presidencës, ndërsa ne të njëjtën mbledhje janë prezentë edhe anëtarë të te Këshillit të Siurisë Kombëtare.

Kjo mbledhje ka qenë e planifikuar 2 javë më parë, ndërsa pritet që sot në orën 18:30, Xhafaj të dalë në konferencë para mediave

More in AKTUALITET, LAJME
Denoncoi zhdukjen e tregtarit të perdeve, policia arreston shokun e tij

Denoncoi zhdukjen e shokut të tij, arrestohet 30-vjeçari nga Peqini. Bëhet fjalë për shtetasin Aleksandër Fadili, i cili më 29...

Close