X

Kimikati është vip-i më tekanjoz! Ja çfarë ka thënë Fjorentina e Big Brother për të!

E ftuar në emisionin Adrenalinë në rubrikën “Koha për lojë” kësaj radhe ka qenë e ftuar ish-banorja e Big Brother Albania, Fjorentina e cila ka shkaktuar shumë batuta dhe të qeshura bashkë me të ftuarin tjetër, adminin e “Vipave të Bllokut”, Stiljanon.

Gjatë një interviste të shkurtër, me prezantuesen e rubrikës “Koha për lojë” , ish banorja është pyetur se kush është VIP-i më i vështirë, duke pasur parasysh që Fjorentina tashmë punon si grimiere në Top.

“Olsi Bylyku”, është shprehur Fjorentina.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Adrenalinë

Koha për lojë/ Një sfidë mes "Vipat e Bllokut" dhe Fjorentinës së "Big Brother"!Një sfidë e mbushur me të qeshura dhe loja të ndryshme… Dhe fituesi është….

Publiée par INtv Albania sur mercredi 16 mai 2018

More in LIFESTYLE
“Bomba e instagramit”, Bora “provokon keq” e veshur me të zeza, nxjerr këmbët seksi dhe…

Bora Zemani është e njohur si prezantuese e sportit dhe po ashtu një femër shumë tërheqëse. Këtë herë ajo ka...

Close