X

Kapet një gomone me drogë në Karaburun, policia në kërkim të trafikantëve

Policia e Vlorës ka bllokuar sot një gomone në Karaburun, brenda të cilës kishte disa pako me drogë. “BalkanWeb” mëson se mjeti i lundrimit 7 metra i gjatë ishte i braktisur. Ndërkohë po punohet për identifikimin e pronarëve të saj.

More in AKTUALITET, LAJME
Intervista/ Si u spërdrodh Edi Rama nga pyetjet e Euronews

Kryeministri Edi Rama, ka shpalosur edhe njëherë hapur standartin e tij të dyfishtë kur flet për të huajt dhe kur...

Close