X

Foto/ Ajo ka 2 djem, por burrin nuk ia kemi parë kurrë, shikoni kush është bashkëshorti i Xhemit

Ajo është një nga vajzat më të bukura të ekanit shqiptar.

Po flasim për Xhemi Shehun. Moderatorja e spektaklit të humorit “Portokalli” prej vitesh na shoqëron në Top Channel çdo të dielë në mbrëmje.

Por edhe pse një nga personazhet më të njohur të showbizit shqiptar, Xhemi Shehu ka qenë gjithmonë e rezervuar përsa i përket familjes së saj dhe veçanërisht jetës në çift.

Xhemin jemi mësuar që herë pas here në rrjete sociale të publikojë foto me dy djemtë ë saj, por jo me bashkëshortin.

 

 

Bashkëshorti i Xhemit quhet Ervin Sula. Ai është administrator i një shtypshkronje në Tiranë dhe mesa duket ka zgjedhur një jetë jashtë vëmendjes mediatike, të cilën ia ka lënë të gjithën Xhemit.

Më poshtë janë disa foto të Xhemit me bashkëshortin ndër vite.

 

 

More in LAJME, Magazine
Fotot pas takimit 45 minuta me Ramën, Fatmir Xhafaj në humor të mirë

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka zhvilluar një takim koke me koke i cili ka zgjatur rreth 45 minuta me...

Close