X

Fëmijët e pasur të Ankarasë

Helikopterë privatë, zgjedhja e tre supermakinave dhe dhurata e një Mercedes, kjo është jeta e fëmijëve të pasur të Ankarasë.

Të rinjtë e elitës së kryeqytetit turk postojnë foto nga jeta e tyre luksoze në një llogari të re në Instagram.

Vetë secili prej tyre ka mjaft ndjekës në llogaritë personale në rrjetet sociale ku postojnë foto nga makinat luksoze, udhëtimet ekzotike, veshjeve firmato dhe ushqimeve të shtrenjta.

“Kjo është ajo që bëjnë fëmijët e pasur”, shpjegohet në faqen e Instagram.

 

More in LAJME, Magazine
Vrau dy persona dhe plagosi 4 të tjerë në lokal, burg përjetë autorit. Dëshmia në gjyq: I mora në qafë, por ju lutem…

Gjykata e Shkallës së Parë Shkodër ka denuar me “Burgim të përjetshëm” shtetasin Miklovan Parubi i cili akuzohet për vepren...

Close