X

Provokuese dhe seksi, Ilda “ngacmon” live nga instagrami

Ajo është një nga moderatoret më sexy.
Ilda Bejleri gjithmonë është komentar për daljet e saj mjaft sensuale dhe jo rrallë herë e kanë sulmuar si super provokative

Këtë herë ajo ka goditur me një tjetër postim ku shfaqet në një video me një dekolte të hapur dhe më një tualet të thjesht, ndryshe nga çfarë kemi parë Ilda duke se “ngacmon” me një shkelje syri.

More in LIFESTYLE
Transformohet Çiljeta, bëhet si në kohë të vjetra

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është një nga femrat e show bizit që pëlqen të eksperimentojë me pamjen e saj. Për një...

Close