X

Dyshoni se Miriam ka bërë ndërhyrje? Albani i nxjerr sekretin bashkëshortes

Miriam Cani është renditur gjithmonë në listën e atyre femrave që shquhen për natyralitetin  e tyre.

Por edhe nëse keni një fije dyshimi se mund të ketë bërë ndonjë ndërhyrje estetike, bashkëshorti i saj Alban Skënderaj na e mohon këtë kategorikisht.

Ai ka komentuar në një foto të publikuar nga Miriam në Instagram, ku i bën jehonë bukurisë natyrale të bashkëshortes:

“Faleminderit për përkujdesjen e bukurisë tënde @Zotit @Natyrës @MamitdheBabit”, shkruan Albani.

More in LIFESTYLE
Provokuese dhe seksi, Ilda “ngacmon” live nga instagrami

Ajo është një nga moderatoret më sexy. Ilda Bejleri gjithmonë është komentar për daljet e saj mjaft sensuale dhe jo...

Close