X

Diva e muzikës, ja ku po shijon disa ditë pushime Elvana Gjata

Këngëtarja Elvana Gjata ka nxjerrë klipin e ri me titul “Off Guard” i cili ka arritur deri ne një milion klikime.

Ashtu siç mendohej Gjata  këtë herë solli një klip mjaft ritmik dhe plot ngjyra për stinën e verës.

Mbretëreshë, diva dhe shumë fjalë të tjera pozitive kanë mbushur komentet në foton e postuar në Instagram nga Elvana ku na përshëndet nga Milani.

Hey Milan

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

More in LIFESTYLE
E egër dhe serioze, Kejvina Kthella di të pozojë dhe kështu

Velina Kejvina Kthella kthehet mjaft e nxehtë. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto provokuese nga një realizim i...

Close