X

Aksident i rëndë mes tre makinave në Rinas, ka të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rinas nga përplasja e tre makinave. Mësohet se ka të plagosur.

Dy mjete, një Smart dhe një Toyota janë përplasur kokë më kokë ndërsa e tretë, Benz, ka dalë nga rruga dhe ka marrë më shumë goditje.

More in AKTUALITET, LAJME
Thikë 20 cm në bark/ Ky është shqiptari nga Durrësi që masakroi fqinjin italian për një shtyllë

Në gjendje të dehur, një diskutim mes fqinjësh ka përfunduar në mënyrën më të keqe në Itali ku protagonist është...

Close