X

Erjona Sulejmani: Futbollistët budallenj dhe tradhëtarë, experienca me Blerimin në libër

Erjona Sulejmani, ish bashkëshortja e Blerim Xhemailit, mesfushor i Bolonjës dhe i kombëtares zvicerane, ishte e ftuar këtë mbrëmje në Top Show Magazine.E pyetur goxha rredh ndarjes së saj me futbollistin dhe deklaratat e saj të fundit, ajo u shpreh:

“Preferoj të mos flas më për ishin tim se si shumë rëndësi i dhashë. Futbollistët janë budallenj, nuk dinë te bëjnë muhabet, dhe tradhtojnë, padyshim. Unë, Blerimin nuk e kam kapur duke me tradhtuar, por nuk e di me siguri.Unë do tregoj çdo gjë që kam përjetuar në librin tim. Nuk do doja më marrëdhënie me një futbollist.”

More in LAJME, Magazine
Johnson pranon: Putin do ta shfrytëzojë Botërorin, si Hitleri Olimpiadën e 1936-s

Presidenti Putin po e përdor Kupën e Botës në Rusi si një “ushtrim PR-i (marrëdhënieje publike)”, në të njëjtën mënyrë...

Close