Xhafaj takon ambasadorët e vendeve të BE në Tiranë, ja fokusi i diskutimit

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj po zhvillon një takim me ambasadorë të vendeve të BE në Tiranë. Takimi po zhvillohet prej 2 orësh në zyrat e BE në kryeqytet.

Në fokus të diskutimit është vettingu në polici dhe lufta ndaj krimit të organizuar.
More in AKTUALITET, LAJME
Burgu i Peqinit, ja çfarë i kërkuan Aldo Bare dhe Roland Xhepexhiu, ministres së Drejtësisë Gjonaj

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj pati kurajën sot të takohet me të dënuarit VIP në burgun e Peqinit. Në seksionin...

Close