Nga merimangat te binjakët: Ja fobitë që kanë 10 të famshmit shqiptarë

Të gjithë ne kemi diçka që na frikëson dhe që e kemi fobi. Ditën e diel, u çuditëm kur mësuam se moderatorja e njohur Xhemi Shehu, kishte fobi shkrepset, dhe madje as emrin s’donte t’ua dëgjonte. Mund t’ju duket e çuditshme por kështu janë fobitë.

Frikërat ndryshojnë nga një njeri te një tjetër, në varësi të eksperiencave që ka pasur secili. Ne po ju sjellim 10 fobitë më të çuditshme që kanë 10 personazhet e njohur të ekranit shqiptar.

Array
(
  [ids] => 80040,80038,80037,80036,80031,80032,80033,80034,80035,80030
  [src] => Array
    (
    )

)
More in LIFESTYLE
1 këmishë e bardhë dhe 9 ide si ta kombinoni

Të gjithë e kemi një këmishë të bardhë diku në dollapë. Është koha e përshtatshme për ta nxjerrë. Këmisha është...

Close