Bora Zemani dhe Elvana Gjata bëjnë “xing” me veshjen që kushton vetëm 20 € (FOTO)

Moderatorja e njohur Bora Zemani dhe këngëtarja Elvana Gjata na kanë befasuar teksa janë shfaqur në rrjetet sociale me të njëjtë veshje.

Vajzat duken mjaft provokuese me një bluzë të gjatë të kuqe me pjesën e poshtme me një dantellë të zezë.

E para ka qenë Elvana që e ka veshur këtë veshje, ndërsa ditën e djeshme ishte Bora ajo që postoi në “Instagram” një video teksa bënte “xhonglime” me top.

Përveçse duken mjaft bukur kjo veshje është edhe e lirë dhe secili prej nesh ka mundësinë që ta blejë. Ajo i përket firmës “Zara” dhe kushton vetëm 20€.

Me këto foto dy bukuroshet e ekranit shqiptar na treguan se dhe me pak lekë mund të vishesh bukur dhe me stil. E rëndësishme është të dish!

 

Array
(
  [ids] => 80259,80258,80256,80257,80260
  [src] => Array
    (
    )

)
More in LIFESTYLE
Nga merimangat te binjakët: Ja fobitë që kanë 10 të famshmit shqiptarë

Të gjithë ne kemi diçka që na frikëson dhe që e kemi fobi. Ditën e diel, u çuditëm kur mësuam...

Close