10 ide nga të famshmet shqiptare se si të vishesh kur je shtatzënë

Shtatzënia është një ndër periudhat më emocionuese për të gjitha femrat. E lumtur që së shpejti do të sjellësh në jetë krijesën tënde, por edhe shumë e emocionuar pozitivisht e negativisht për ndryshimet që përjeton nga dita në ditë në pamjen fizike.

Trupi pëson ndryshime të mëdha dhe dilema se “Çfarë duhet të vesh?”, bëhet edhe më e madhe. Në dollapin tuaj tashmë nuk ka asnjë rrobë që mund t’iu bëjë, dhe ju ndjeheni të rrënuara shpirtërisht. Fustani i lirshëm është gjithmonë zgjidhja e duhur, pasi tregon pikërisht atë pjesë të fizikut, të cilin ju doni të nxirrni në pah.

Fatmirësisht në këtë situatë na vijnë në ndihmë femrat e njohura të “Instagram”-it të cilat kanë kaluar këtë periudhë apo janë duke e kaluar.

10 personazhet e njohura shqiptare na kanë treguar se me pak fantazi mund të arrish të vishesh bukur, të ndihesh rehat dhe të shfaqesh sa më “cool” në sytë e të tjerëve.

Array
(
  [ids] => 80105,80104,80102,80101,80100,80096,80097,80098,80095,80094
  [src] => Array
    (
    )

)
More in LIFESTYLE
Brenda gardërobës së çantave me vlerë 1 mln $ të Kylie Jenner

Ajo është fokusuar në kujdesin dhe rritjen e vajzës së vogël Stormi, që lindi muajin e kaluar me të dashurin...

Close