1 këmishë e bardhë dhe 9 ide si ta kombinoni

Të gjithë e kemi një këmishë të bardhë diku në dollapë. Është koha e përshtatshme për ta nxjerrë.

Këmisha është perfektë për ta kombinuar me çdo gjë, nga veshjet klasike tek ato më sportivet.

Këtu gjeni nëntë mënyra se si ta stiloni këmishën tuaj të bardhë, sipas rasteve që keni.

Array
(
  [ids] => 80075,80074,80076,80073,80072,80069,80077,80078,80071
  [src] => Array
    (
    )

)
More in LIFESTYLE
10 ide nga të famshmet shqiptare se si të vishesh kur je shtatzënë

Shtatzënia është një ndër periudhat më emocionuese për të gjitha femrat. E lumtur që së shpejti do të sjellësh në...

Close