“KOHA E OLIGARKËVE” – (01.03.2018)

 

 

 

More in EMISIONE, VIDEO
Oligarkia në Shqipëri/ Samir Mane debaton me Andi Bushatin dhe Ylli Rakipin

Biznesmeni Samir Mane, ka qenë i ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit", për të debatuar lidhur me pushtetin që ushtrojnë biznesmenët...

Close