X

Situata e rënduar në Rrugën e Kombit, maunia përfundon në kanal

Situata duket se rëndë në Rrugën e Kombit. Reshjet dëborës kanë sjellë edhe problemet e para.

Siç edhe mund ta shikoni në videon e mëposhtme, një trajler ka dalë jashtë rruge, duke përfunduar në kanal.

Mësohet se nuk ka pasur të plagosur, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Por aksidente ka pasur edhe në zona të tjerë të Rrugës së Kombit, kryesish rrëshqitje të makinave në dëborë.

Reshjet e dëborës dhe mjegulla kanë sjellë probleme në qarkullim gjatë ditës së sotme në Rrugën e Kombit.

More in AKTUALITET, LAJME
Luan në Angli me Wimbledon, talenti kuqezi merr pasaportën shqiptare

Kombëtares shqiptare i shtohet një tjetër talent. Ditën e sotme Egli Kaja është pajisur zyrtarisht me nënshtetësinë shqiptare dhe tashmë...

Close