X

Miliarderja feston ditëlindjen 1 javë para dhe u bën dhurata fansave

Kur je e pasur nuk pret që të vijë dita e lindjes dhe e feston atë 1 javë përpara. Trashëgimtarja Paris Hilton, e cila vitin e kaluar mori propozimin për martesë nga partneri i saj, ka vendosur t’i bëjë atij një surprizë për ditën e Shën Valentinit, një surprizë të cilën e ka ndarë edhe me fansat e saj.

Hilton ka postuar në rrjetin social “Instagram” një foto, ku shfaqet nudo në një shtrat me trëndafila, duke mbuluar pjesët intime me to.

Sigurisht që ngjyrat e trëndafilave bukuroshja 36-vjeçare i ka zgjedhur të kuqe.

Më 14 Shkurt këngëtarja do të prezantojë këngën e saj më të re, “I need you”, ndërsa nisi festimet për ditëlindjen e saj, që e ka më 17 shkurt.

Gjatë fundjavës, Paris shijoi festimet e parakohshme në Brazil me të fejuarin e saj, Chris Zylka, ndërsa u surpriza me një tortë gjigande dhe ëmbëlsira të tjera.

Biondja vendosi që t’u dhuronte fansave parfumet e krijuara prej saj.

Array
(
  [ids] => 69643,69642,69641,69639,69638,69637
  [src] => Array
    (
    )

)
More in LIFESTYLE
Marina Vjollca aspak nuse për shtëpi, me siguri Getoari nuk e pëlqen këtë “ves” të saj

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet shqiptare më të ndjekur në rrjetet sociale. Vitin që lamë pas...

Close