X

Marina Vjollca aspak nuse për shtëpi, me siguri Getoari nuk e pëlqen këtë “ves” të saj

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet shqiptare më të ndjekur në rrjetet sociale. Vitin që lamë pas ata e kurorëzuan  me martesë dashurinë e tyre dhe nisën bashkëjetesën në Tiranë.

Çifti i njohur prej disa ditësh po kalon pushimet dimërore në Saint Moritz dhe janë kujdesur që të ndajnë me fansat disa prej momenteve të tyre më të bukura.

Por dje Marina na ka surprizuar të gjithëve me një meme që postoi në “Instastory”, duke na treguar një ndër veset e saj më të mëdha, që me siguri Getoarit nuk i pëlqen.

“Unë: Duhet të pastroj dhomën”, shkruhet në foton e postuar nga Marina dhe më pas tregon se pasi ka ngritur vetëm një çorape është lodhur.

Array
(
  [ids] => 69628,69627,69626,69625,69624,69620,69619,69621,69622,69623,69618,69617,69616,69615,69613,69612,69611,69610,69609,69608,69606,69605,69604,69603,69602,69600,69599,69598,69597
  [src] => Array
    (
    )

)
More in LIFESTYLE
Beyonce i kthehet aktores: Hiqi duart nga burri im

Ajo që është e Beyonce-s është e saj dhe nuk ka vend për diskutim. Sipas mikeshës së re të yllit...

Close