X

Marina “maniake e këmishave” si Getaori! Harxhon 815 euro për një këmishë

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi na kanë treguar gjithmonë se janë të fiksuar pas veshjeve të shtrenjta. Momentalisht çifti i njohur i showbiz-it po kalon pushimet dimërore në Zvicër.

Marina ka postuar vazhdimisht foto nga pushimet e saj luksoze. Dje moderatorja simpatike hodhi dy foto në “Instagram”. Në këto foto bie në sy një detaj, këmisha e saj ngjyrë rozë e çelët, e cila është një dashuri më vete.

Kjo është një këmishë e markës Tom Ford dhe kushton 815 euro.

Array
(
  [ids] => 69632,69634
  [src] => Array
    (
    )

)
More in LIFESTYLE
15 çiftet e aktorëve që luajnë gjithmonë bashkë dhe i dashurojmë

Emma Stone dhe Ryan Gosling na bënë që të binim në dashuri sërish me ta në “La La Land”. Por...

Close