X

E lindi në shtëpi, i vdes foshnja pas dy javësh në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në martenitetin “Koço Glozheni”, ne Tirane, ku nje foshnje ka vdekur 2 jave pas lindjes ne kushte shtepie, ndersa gruaja ndodhet ne gjendje te rende ne maternitet.

Nga veprimet e kryera rezulton se V.K është me çrregullime mendore, sqaron policia ne nje komunikate zyrtare.

NJOFTIMI

Më datë 12.02.2018, në martenitetin “Koço Glozheni”, kanë shkuar në gjendje të rëndë, shtetësia V.K, vjeç 40 banues në Tiranë, me foshnjën 2 javësh, e cila ka lindur në kushtet e shtëpisë dhe vdiq në maternitet foshnja, kurse shtetasja V.K është në gjendje të rëndë. Nga veprimet e kryera rezulton se V.K është me çrregullime mendore. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim juridik.

More in AKTUALITET, LAJME
Ministrja i la takim, artistët: Ta kemi bërë të qartë….

Menjëherë pas ftesës se i pret nesër ministri në një takim lidhur me debatin për zhvendosjen e teatrit, artistët i...

Close