X

15 çiftet e aktorëve që luajnë gjithmonë bashkë dhe i dashurojmë

Emma Stone dhe Ryan Gosling na bënë që të binim në dashuri sërish me ta në “La La Land”. Por a dinit që kjo është romanca e tyre e tretë që luajnë bashkë?

Në nder të aktorëve që janë çifte perfekte në ekranin e madh, po sjellim disa nga bashkëpunimet e tyre që na kanë lënë pa fjalë.

Në disa raste ata kanë luajtur rolin e një çifti në mënyrën perfekte, ndërsa në disa raste janë një çift i vërtetë në jetën e tyre private. Këto janë 15 çiftet që nuk rreshtim dot së pari së bashku:

Array
(
  [ids] => 69573,69588,69587,69586,69585,69584,69579,69580,69581,69582,69583,69578,69577,69576,69575
  [src] => Array
    (
    )

)
More in LIFESTYLE
Ka 39 vjet që i bën gruas të njëjtën dhuratë për Shën Valentin për një arsye të fortë

Një burrë ka 39 vjet që i bën gruas së tij të njëjtën kuti me çokollata në Ditën e Shën...

Close