X

Lëviz në rrugë me makinë 500 mijë euro-she, kush është djali i biznesmenit të fuqishëm shqiptar?

Andi Geci është i biri i biznesmenit të fuqishëm Rame Geci. I ati i cili shënon një pasuri prej 100 milion dollarësh është pronari i 15-katëshit dhe firmës së ndërtimit “Geci” sh.p.k. Ai njihet si shqiptari i katërt më i pasur në vend dhe pasuria e tij është një “perandori”. Geci Junior ka në pronësi një automjet të tipit të fundit, një “bishë” që kushton miliona. Rolls Royce Ghost, seria 2, extended wheel base (versionin 6 metrat i gjatë) dhe me një motor 6.6 L v12.

Automjeti kushton plot 500 mijë euro, thënë ndryshe gjysmë milioni euro dhe mund të themi se është makina më e shtrenjtë që ka hyrë ndonjëherë në Shqipëri.

Array
(
  [ids] => 63988,63989,63990,63991,63992,63993,63994,63995,63996,63997,63998,63999,64000,64001,64002,64003,64004,64005,64006,64007,64008,64009,64010,64011
  [src] => Array
    (
    )

)
More in LIFESTYLE
Femrat në sytë e meshkujve, sipas Paulo Coelhos

Femrat në sytë e një mashkulli? Nuk ka rëndësi se sa peshojnë. Është e mahnitshme të prekësh, të përqafosh dhe...

Close