“Bingo” në Shkodër, vendos 200 mijë lek skedinë, shifra që kap do ju lerë pa gjumë

Fundjava në Shqipëri festohet më shumë nga bastexhinjtë, pasi ndeshjet të shtunën dhe të dielën janë me shumicë dhe mundësitë e zgjedhjes janë shumë herë më të mëdha se ditët e tjera të javës.

Nëse shumë prej lojtarëve janë djegur sot nga Reali apo ndonjë ekip tjetër, diheni se “bingo” e vërtetë ka rënë në qytetin e Shkodrës dhe djali ka vendosur që skedinën e frikshme ta ndajë me redaksinë tonë.

Plot 10 ndeshje të vendosura në skedinë dhe 200 mijë lek të luajtura. Natyrisht shumë guximtar. Rezultati? Sapo përfunduan ndeshjet, e pa veten fitues të 22 milionë lekëve.

Një shifër shumë e lartë që kur vjen në këtë mënyrë, shijon shumë herë më tepër. Guxoi dhe fitoi. Ç’mund t’i themi tjetër veçse: T’i hash gëzuar ato lekë!

 

More in Uncategorized
Rekordmeni Orges Shehi mbështetet Dukën: Presim të bësh sërish gjëra të mëdha për futbollin

Portieri i Skënderbeut dhe i Kombëtares shqiptari, Orges Shehi, njëherësh edhe lojtari me më shumë ndeshje në Shqipëri, shprehu mbështetjen...

Close