Berisha denoncon skemën mafioze të “Don Tafanit”, nuk jep lejë ndërtimin po…

Ish-Kryeministri Sali Berisha publikoi denoncimin e një qytetari dixhital, në lidhje me skemën mafioze, që po aplikon ai, për të dhënë  lejë ndërtimi në bashkinë e Belshit.

STATUSI I PLOTË

Don Tafani i Belshit nuk jep asnje leje ndertimi po nuk bleve ne kompanite e tij materialin e ndertimit!

Te dashur miq, famozi Arif Tafani ka vedosur xhaxhain shef te policise bashkiake, me te cilin gjobit te gjithe ata qe blejne gjetiu materialet!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Doktor mirembrema Dua te shpreh nji shqetsim qe kan te gjith banoret e belshit qe duan te bejne ndetime.

Kryetari bashkise don Arif Tafanio ka ber nje skem mafioze me bisnesmenat e ti. Po bleve materialet te bisnesmeni i don Tafanios Sopot Ferhati policia bashkiake ste ngacmon por po o bleve ne ndonji ven tjeter te vijn direkt te fusin gjobe dhe ne burg. Shefi i policis bashkiake eshte xhaja i bisnesmenit te Tafanios .

Don Tafanio ka kap belshin prej fyti si lala elbasanit dhe nuk le njeri te ngreje kok po nuk blen gjerat tek ta “

Të ngjashme

More in AKTUALITET, LAJME
Korabi: Nuk kemi propozuar Dukën për president, vendos bashkia për votën

Klubi i Korabit, afro 24 orë pas publikimit të lajmit se kishin propozuar Dukën për president të FSHF-së, ka reaguar...

Close